Watts Drukreduceerventiel Redufix M2 22MM 3bar met manometer - Geschikt voor locaties met een wisselende waterdruk
Het Watts Drukreduceerventiel Redufix M2 met 22 mm aansluiting en een drukinstelling van 3 bar is onmisbaar voor elke waterinstallatie waar drukregeling cruciaal is. Dit hoogwaardige ventiel reguleert en reduceert de waterdruk zodat kostbare apparatuur zoals boilers en waterverwarmers worden beschermd tegen beschadiging door een te hoge waterdruk.
Gemaakt van duurzaam messing en voorzien van ontzinkingsarm materiaal, vormt dit ventiel een betrouwbare oplossing voor zowel huishoudelijk als professioneel gebruik. Dankzij de simpele installatie en stabiele werking zorgt het Redufix ventiel ervoor dat jouw waterinstallatie langer meegaat en storingen worden voorkomen.
Dit product is geschikt voor koud water en heeft een standaardmaat van 22 mm, passend op veel gebruikte leidingsystemen. Verzeker jezelf van optimale waterdruk en bestel direct het Watts Redufix Drukreduceerventiel voor een veilige en stabiele waterdruk in jouw installatie.
- Aansluiting: Knel
- Aansluitmaat: 15 mm
- Instelbereik: 1,5 bar
- Keur vlgs.: KIWA
- Max. inlaatdruk.: 15 bar
- Model: Recht
- Display: klok aanduiding
Vraag uw VVE naar de waterdruk in uw woning
KIWA goedgekeurd





